KT
Soru Sahibi
6 Haziran 2021 14:17

Çarpıntı hissi

Doktor bey iyi günler benim 2 seneden fazla zamandır çarpıntı problemim var kalbim şişip patlıyor gibi hissediyorum sık sıkta kelebek kanat çırpıyor hissiyatı oluyor. Bazen nefes almada zorlanıyorum kalp doktoruna gittim göründüm tetkikler yapıldı bi problem olmadığı söylendi ama hala devam ediyor en son çok kötü bir durum yaşadım mide ağrısıyla yanmasıyla birlikte kalp çarpıntım ve baygınlık hali oldu. Hastaneye gittiğimde biraz daha iyiydim kalp atımım 140 çıktı benim bunları yaşamam normal mi psikolojik mi yoksa fiziksel bi problem var mıdır beni çok yoruyor bu durum artık

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Tuğçe Hanım, Yapılan tetkikleri görmeden ve yeniden muayene etmeden bir şey demek zor. Müsait olduğunuzda muayeneye beklerim.

7 Haziran 2021 08:49