SM
Soru Sahibi
25 Şubat 2021 00:14

Carpinti hastaligi

Selam hocam bende sinüs taşikardisi var 2 yildir beloc 100 mg kullanıyorum eko ekg holterde hepsinde sadece sinüs taşikardisi cıktı bu iste uzman 3 ayri profa gittim bir tanesi ablasyon yapalım eps dedi eğer sorun sinüs taşikardisindeyse yakarım yakarsam 190 iyi olursun dedi 110 pil riski var dedi korktum riski göze alamadım hocam herhangi bi ilac içsem carpinti oluyor aspirin icsem carpinti oluyor bir türlü gecmedi çarpıntı oldugu zamanda en fazla 150 oluyor

2 cevap
Cevaplar (2)

holterde gün ve gece kalp hızı ortalamanız kaç

25 Şubat 2021 11:03
SM
Soru Sahibi

Selam hocam ortalama 90 maksimum 150 minimum 54 holterde sinüs taşikardisi ataklari yazıyor

26 Şubat 2021 03:19

normal sınırlarda hastalık değil

26 Şubat 2021 10:22