KR
Soru Sahibi
4 Nisan 2017 13:24

Çabuk yorulma

Merhaba hocam 30 yaşındayım cinsiyetim erkek ailede kalp hastalığı yok yokuş çıkarken hemen yoruluyorum ağır iş yapamıyorum hemen terleme mide bulantısı şikayetim oluyor . Eko.efor.ekg.kan tahlillerim hepsi temiz sanal anjiyo oldum oda temiz çıktı neden efor yapamıyorum hocam hemen nefes nefese kalıyorum . Bu testlere rağmen kalp krizi geçirme ihtimalim var mı?

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu testlerin hiçbirisi yüzdeyüz sonuç vermez ama şikayetleriniz de kalp krizi belirtisi değildir. Yine de üzerinde durulması gereken şikayetleriniz Var.

4 Nisan 2017 23:38