üs
Soru Sahibi
4 Kasım 2013 03:02

Büyük ve küçük idrarımı yaparken zorlanıyorum.

Hocam; *** *** ** pazartesi (ARİFE) günü Çekirge Devlet Hastanesinde Bel Fıtığından açık Ameliyat oldum. Antibiyotikler bitene kadar büyük idrarımı yapmakta zorluk çekiyordum. Daha sonra zorlada olsa yapmaya başladım. Şuan yaparken bile zorlanıyorum. Ufak parçalar halinde yapıyorum. Fakat, tam anlamıyla dışarıya atamadığımdan dolayı agzında bekliyormuş izlemini sürekli hissediyorum. Küçük idrarımı yapabiliyorum. Fakat, penisimi hissetmiyorum. Eşimle ilişkiye girmeyi denedim, sertleşme olmadığından dolayı yapamadım ve saatlerce penisim de yanma hissettim. Bunlar ameliyata dayalı, geçici problemler midir? Yoksa bunun ile ilgilide tedavi görmem gerekmekte midir? Bilgilendirebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Ameliyatınızı yapan doktor ile görüşüp gerekirse gerekli bölümlerden konsultasyon yapılmasını öneririm.

8 Aralık 2013 14:42