ka
Soru Sahibi
29 Mayıs 2014 19:55

büyü mü yapıldı

biraz saçma bir soru olacak ama çok daraldım bunaldım sizden yardım alayım dedim bana büyü yapıldığını düşünüyorum işlerim hep ters gidiyor ne yapmalıyım gerçekten bende büyü mü var bundan nasıl kurtulabilirim başım çok kötü ağrıyor ve geçmişi hatırlamakta zorluk çekiyorum sanki dünyada değilim yaşadıklarım hayal gibi geliyor ne olur lütfen yardımcı olun.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, psikiyatri uzmanindan randevu alip muayne olmaniz gerekiyor. İyi aksamlar.

29 Mayıs 2014 19:57