KF
Soru Sahibi
21 Aralık 2015 18:21

burun deligi

Hocam iyi aksamlar ben 10 yil önce burun etlerimi aldirdim.ve burnumda ortada biraz büyük bi delik olusmus ben bunu farketmetim ama hep rahatsizlik duydum burnumda hep kuru .sanki ici doluyo ve nefes alamiyorum ve bu kuruluklari aldimdada kanama yapiyor.ne yapmaliyim .hastaneye gittim sevk ettiler biz burda yapamayiz dediler ben kesanda oturuyorum. Bu ameliyat sartmi bi zarari olurmu ileride acaba beni aydinlatirsaniz cok seviniyorum.simdiden cok tesekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yusufhan Süoğlu
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

burun tıkanıklığı ve kabuklanma yakınması varsa ameliyat gerekir.

23 Aralık 2015 12:45