ÇM
Soru Sahibi
12 Ocak 2017 00:26

Burun çekme tiki

Eşim yaklaşık 2 yıldır durup dururken farkında olmadan sürekli kısa kısa burun çekiyor. Kendisi farketmiyor ama çok kötü bir hal oluyor ve çok itici oluyor ortamda. Bunun için nereye başvurmamız gerektir? Saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Koç
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Alerjik burun problemi olabilr, KBB hekimine başvurmanız uygun olur. Sağlıkla kalın

16 Ocak 2017 11:04