TM
Soru Sahibi
23 Haziran 2015 10:44

Burun arkasında ağrı

Hocam merhaba, Bir yıl önce konka ve sinüzit ameliyatı oldum. Baş ağrılarım olduğu için etkileyici sebep olabilir diye düşünülerek konka ameliyatı yapıldı. Fakat burnumun gerisinde ve yüzümde devam eden ağrılarım var hala, tek avantajım rahat nefes alıyor olmam oldu. Başımı sağa sola çevirdiğimde bile burnumun arkasından şıp şıp ıslak sesi geliyor genzimde ki doluluk hissi ve ağrılarım da hiç bir değişiklik olmadı zaman zaman burnum dan kanlı akıntı gelmeye devam ediyor. Ve genzime yemek kaçıyor bazen. Kafamın içinde çıt çıt sesler var sürekli sanki yara varmış gibi burnumun arkasında çok sıkıldım ve ağrılı gezmekten yoruldum. Başım dönüyor bazen ve halsizliğim var. İletişim bilgilerinizde Telefonunuzu bulamadım. Cumartesi günleri hasta kabul ediyormusunuz. Cevabınıza şimdiden çok teşekkürler. Saygılarımla...

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. İsmail Nurhan Artel
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Muhterem Hanımefendi Geçirdiğinizi ifade ettiğiniz ameliyatları "ameliyat esnası notlarını" veyahut asgaride epikrizinizi görebilirsem daha iyi bir fikir edinebilirim kuşkusuz. Ameliyat öncesi bölgenin CAT tetkiki var mı? Ameliyat ertesi yakınmalarınız devam edince yeniden CAT yapıldı mı ? En iyisi tetkiklerinizle birlikte muayene edilmeniz. Sormuşsunuz diye söylüyorum. Ben sadece Pazarertesi ve Cuma günleri kliniğimdeyim. Yani haftanın iki günü. Acil şifa dileklerimle.

23 Haziran 2015 23:56
TM
Soru Sahibi

Sayın hocam, ameliyat öncesi ve sonrası tomografi çekimlerim mevcut. Sizin, mesleğiniz ile ilgili yazınızı okuduktan sonra değerlendirmenizi duymayı çok arzu ederim. Sizin hasta kabul ettiğiniz günlerde ben çalışıyorum. Ayarlayabildiğim ilk fırsatta sonuçlarım la birlikte gelmeyi arzu ediyorum.İki yıldır sıkıntılarım var ve bu yaşam kalitemi olumsuz yönde etkiliyor üst çene ve damağımdaki ağrılar neredeyse hiç geçmiyor. İlginize tekrar teşekkür ederim, saygılarımla...

24 Haziran 2015 11:29
Op. Dr. İsmail Nurhan Artel
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sn. Topçu, Ümit ederim ki asgari müştereklerde örtüşecek bir çözüm yaratabilir ve yine ümit ederim ki sıkıntılarınıza merhem olabiliriz . Esen kalınız.

24 Haziran 2015 14:11
Op. Dr. İsmail Nurhan Artel
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sn. Topçu, Ümit ederim ki asgari müştereklerde örtüşecek bir çözüm yaratabilir ve yine ümit ederim ki sıkıntılarınıza merhem olabiliriz . Esen kalınız.

24 Haziran 2015 14:11
Op. Dr. İsmail Nurhan Artel
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sn. Topçu, Ümit ederim ki asgari müştereklerde örtüşecek bir çözüm yaratabilir ve yine ümit ederim ki sıkıntılarınıza merhem olabiliriz . Esen kalınız.

24 Haziran 2015 14:11
Op. Dr. İsmail Nurhan Artel
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sn. Topçu, Ümit ederim ki asgari müştereklerde örtüşecek bir çözüm yaratabilir ve yine ümit ederim ki sıkıntılarınıza merhem olabiliriz . Esen kalınız.

24 Haziran 2015 14:11
Op. Dr. İsmail Nurhan Artel
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sn. Topçu, Ümit ederim ki asgari müştereklerde örtüşecek bir çözüm yaratabilir ve yine ümit ederim ki sıkıntılarınıza merhem olabiliriz . Esen kalınız.

24 Haziran 2015 14:11
Op. Dr. İsmail Nurhan Artel
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sn. Topçu, Ümit ederim ki asgari müştereklerde örtüşecek bir çözüm yaratabilir ve yine ümit ederim ki sıkıntılarınıza merhem olabiliriz . Esen kalınız.

24 Haziran 2015 14:11
Op. Dr. İsmail Nurhan Artel
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sn. Topçu, Ümit ederim ki asgari müştereklerde örtüşecek bir çözüm yaratabilir ve yine ümit ederim ki sıkıntılarınıza merhem olabiliriz . Esen kalınız.

24 Haziran 2015 14:11
Op. Dr. İsmail Nurhan Artel
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sn. Topçu, Ümit ederim ki asgari müştereklerde örtüşecek bir çözüm yaratabilir ve yine ümit ederim ki sıkıntılarınıza merhem olabiliriz . Esen kalınız.

24 Haziran 2015 14:11
Op. Dr. İsmail Nurhan Artel
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sn. Topçu, Ümit ederim ki asgari müştereklerde örtüşecek bir çözüm yaratabilir ve yine ümit ederim ki sıkıntılarınıza merhem olabiliriz . Esen kalınız.

24 Haziran 2015 14:11
Op. Dr. İsmail Nurhan Artel
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sn. Topçu, Ümit ederim ki asgari müştereklerde örtüşecek bir çözüm yaratabilir ve yine ümit ederim ki sıkıntılarınıza merhem olabiliriz . Esen kalınız.

24 Haziran 2015 14:11
Op. Dr. İsmail Nurhan Artel
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sn. Topçu, Ümit ederim ki asgari müştereklerde örtüşecek bir çözüm yaratabilir ve yine ümit ederim ki sıkıntılarınıza merhem olabiliriz . Esen kalınız.

24 Haziran 2015 14:11
Op. Dr. İsmail Nurhan Artel
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sn. Topçu, Ümit ederim ki asgari müştereklerde örtüşecek bir çözüm yaratabilir ve yine ümit ederim ki sıkıntılarınıza merhem olabiliriz . Esen kalınız.

24 Haziran 2015 14:11
Op. Dr. İsmail Nurhan Artel
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sn. Topçu, Ümit ederim ki asgari müştereklerde örtüşecek bir çözüm yaratabilir ve yine ümit ederim ki sıkıntılarınıza merhem olabiliriz . Esen kalınız.

24 Haziran 2015 14:11
Op. Dr. İsmail Nurhan Artel
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sn. Topçu, Ümit ederim ki asgari müştereklerde örtüşecek bir çözüm yaratabilir ve yine ümit ederim ki sıkıntılarınıza merhem olabiliriz . Esen kalınız.

24 Haziran 2015 14:11
Op. Dr. İsmail Nurhan Artel
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sn. Topçu, Ümit ederim ki asgari müştereklerde örtüşecek bir çözüm yaratabilir ve yine ümit ederim ki sıkıntılarınıza merhem olabiliriz . Esen kalınız.

24 Haziran 2015 14:11
Op. Dr. İsmail Nurhan Artel
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sn. Topçu, Ümit ederim ki asgari müştereklerde örtüşecek bir çözüm yaratabilir ve yine ümit ederim ki sıkıntılarınıza merhem olabiliriz . Esen kalınız.

24 Haziran 2015 14:11
Op. Dr. İsmail Nurhan Artel
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sn. Topçu, Ümit ederim ki asgari müştereklerde örtüşecek bir çözüm yaratabilir ve yine ümit ederim ki sıkıntılarınıza merhem olabiliriz . Esen kalınız.

24 Haziran 2015 14:11
Op. Dr. İsmail Nurhan Artel
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sn. Topçu, Ümit ederim ki asgari müştereklerde örtüşecek bir çözüm yaratabilir ve yine ümit ederim ki sıkıntılarınıza merhem olabiliriz . Esen kalınız.

24 Haziran 2015 14:11
Op. Dr. İsmail Nurhan Artel
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sn. Topçu, Ümit ederim ki asgari müştereklerde örtüşecek bir çözüm yaratabilir ve yine ümit ederim ki sıkıntılarınıza merhem olabiliriz . Esen kalınız.

24 Haziran 2015 14:11