KS
Soru Sahibi
17 Ocak 2017 15:07

Burun ameliyatı

Merhaba hocam benim kronik faranjit olup 2 gün içinde 2 kutu antibiyotik tedavisi 10 tane sefazol iğne ve 2 serum yememe ragmen hala iyileşmesine bu tomografi yi istedi kbb sonuç olarak burun ameliyatı dedi sizinde sonuçları değerlendirmenizi rica ediyorum. Teşekkür ederim Sonuç... Sağ frontal sinüs agenetik görünümde olup sol maksiller sinüs aerasyonu ve kemik konturları tabidir. Septum nazi S şeklinde minimal deviyasyon göstermektedir.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hikmet Toy
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Maalesef sadece tetkik sonuçları ile değerlendirmek yetersiz. Şayet burundan nefes almada sıkıntı yoksa ameliyat çok gerekli değil sanki. Daha faydalı bilgi ancak muayene ile verilebilir. Geçmiş olsun

17 Ocak 2017 17:07