ÜN
Soru Sahibi
2 Ocak 2016 17:51

Burun ameliyatı

İyi günler, ben bir sene önce burun kemik eğriliği, burun eti ve burun estetiği oldum ameliyattan beş altı gün önce sol burun içimde bir ağrı vardı içinde sivilcemi vardı bilmiyorum iki üç gün sürdü bu ara ara ağrıyordu ameliyattan iki gün öncesinde ise bu ağrı yoktu elimle burnuma bastırınca bir ağrı hissetmiyordum ameliyat günü ağrı olmadığı için doktora söylemedim benim ameliyattan sonra kafamın sol tarafında ağrı olmaya başladı başımın solunda sanki bir huzursuzluk var bu ağrı kulağımada vuruyor bu bende ara ara kendiliğnden başlıyor birkaç gün devam edip kendiliğinden geçiyor bazen bu ağrı vücudumun sol tarafınada yayılıyor, ameliyatın ertesi günüde eve geldiğmde akşam başımda bi huzursuzluk aşırı hareketlilik olmuştu sonra üşüme terleme oldu ve titremeye başlayınca geçti bir kaç gün hafif hafif bu şekilde oldu ben narkozdanmı diye düşünmştm, şimdi başımda bu ağrıda olunca korkmaya başladım acaba ameliyattan önceki burnumdaki o ağrının sebebi sivilce gibi iltihabik birşey olabilirmi ve öyleyse ameliyat sırasında beynime yada başka bi yere iltihaptan kaynaklı birşey olurmu orda bi iltihap gibi birşey varsa doktor ameliyatta görürmü ameliyatı plastik cerrah yaptı, bu ağrı icin beyin mr çekildm(ilaçsız mr) bişey çıkmadı, migrenim daha önce vardı ama bu daha farklı bi ağrı gibi bunu çok kafama takıyorum ne yapmamı önerirsiniz ameliyatta bişey olmuş olabilir mi hangi bölüme gitmeliyim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İbrahim Korhan
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Böyle bir sivilce olsa ameliyatı yapan cerrah mutlaka farkeder bahsettiğiniz şekilde bir enfeksiyon olması pek olası değil ancak siz genede içinizi rahatlatmak için bir KBB uzmanına görünün. Saygılarımla

2 Ocak 2016 21:23