TM
Soru Sahibi
15 Eylül 2019 23:32

Burun ameliyatı,septum deviasyonu

Ben muğlada ameliyat olmak istiyorum,istanbulda geç bir tarih verdiler,burundan septum deviasyon ameliyatı olmam lazım,eğer olursa ne zamana tarih verirsiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ozan Gökdoğan
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Eğer basit septoplasti ameliyatı ise 1 ay içinde ameliyat olabilirsin ancak açık teknik gerekiyor ise veya valv cerrahisi gerekiyor ise süre biraz daha uzun olabilir Ameliyat sekline ise muayene ile karar veriyoruz

16 Eylül 2019 10:42