BB
Soru Sahibi
3 Mayıs 2016 10:27

Bulanık Görme

Hocam iyi günler. 1. ayda Göz enfeksiyonu (adenoviral konjonktivit) teşhisi konularak antibiyotik tedavisi gördüm. 1-1,5 ay kadar bu tedavi sürdü. Sonra kontrollerle takip edilimeye başlandı. Gözümde bazen yanma ve sulanma oluyor.3. ayda Doktor enfeksiyon ve lekelerin geçtiğini söyledi fakat Bulanık görme sürekli var ve hiç geçmedi. Gittiğim doktor 2 hafta önceki kontrolümde herhangi bir ilaç kullanmama gerek olmadığını söyledi. Sorum; Hocam gözün yanması,sulanması ve bulanık görmem normalmi? Bu durum nekadar daha sürer. Herhangi bir müdahale veya ilaç kullanmam gerekirmi? Saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sinan Göker
Göz Hastalıkları

Şikayetleriniz aynı oranda devam ediyorsa tekrar muayene olmanız faydanıza olacaktır.

16 Mayıs 2016 11:35