ss
Soru Sahibi
18 Kasım 2013 09:31

Bu nedir?

Merhaba hocam vajinamin üst kısmında yani idrar cikisi yapilan bölgenin hemen altında bir et parçası var ben kendimi bildim bileli var.Oraya yapismis sanki ordan bir parcaymis gibi. Bu klitoris değil sanırım bazılarında büyük olur diye duydum ama. Bu şekilde değil herhalde. Şuan 20 yaşındayım. Sorun yasamadigim için dert etmedim ama sebebini merak ediyorum ne olduğunu da.. Bu et parcasi orda olmasi gereken birsey mi , sorun yaratır mı ? Bilgilerinizi bekliyorum hocam. Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kutlugül Yüksel
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bu et parçası üretral karunkül, polip, kızlık zarı septum parçası vs olabilir. Kesin tanı için muayene olmanız gerekir. Hoşçakalın

19 Kasım 2013 12:13