17 Ocak 2016 13:42

brekel bleksus

1997 yılında trafik kazası sonucu sol elimi ve parmaklarımı kullanamıyorum akebinde sadece el parmaklarımda yanma şeklinde 24 saat ağrılarım oluyor layrica 150 lik kullanıyorum bir nebze rahatlıyorum ilaç kullanmaktan kurtulup elimin ve canımın yanmaması için bana bilgi verirseniz çok mutlu olurum sayın hocam saygılar sunar mesleğinizde başarılar dilerim. tlf:*** *** ** 00

4 cevap
Cevaplar (4)
Prof. Dr. Hayri Tevfik Özbek
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Merhaba Özgür Duru, Öncelikle geçmiş olsun. Size yapılacabilecekler var. Öncelikle görmem gerekir. Örneğin belki ağrı pilinden yararlanabilirsiniz. Bu nedenle lütfen sekreterimi arayın ve sizinle yüz yüze görüşelim. Sağlıklı günler dilerim. Tel: *** *** ** 50

17 Ocak 2016 19:30
Soru Sahibi

hocam ben sizin siğirli iğne tekniğin-izden fayda görebilir miyim bunu çok merak ediyorum.Benim gibi bir hastanız oldumu onu merak ediyorum.Saygılar sunarım

18 Ocak 2016 07:12
Prof. Dr. Hayri Tevfik Özbek
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Günaydın, evet benzer hastam var. Yarar da gördü.

18 Ocak 2016 08:11
Soru Sahibi

Hayri hocam merhaba nasılsınız geçen gün mesaş atmıştım sol elimi kullanmadığımı ve ağrılarım olduğunu bana ağrı kesiçi pil bahsetmiştiniz.Ben pil koydurdum pil benim ağrılarımı kesmedi ben sihirli iğnenizden fayda görebilir miyim sayın doktorum saygılar sunar cevabınızı beklerim iyi günler

20 Ocak 2016 13:55
Prof. Dr. Hayri Tevfik Özbek
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Merhaba, Pil nerede takıldı ? İsterseniz beni doğrudan arayabilirsiniz.

20 Ocak 2016 14:18
Soru Sahibi

hocam günaydın siteye abone olmadığımdan günde 2 soru yazabiliyorum ağrı kesiçi pili Ankarada ibni sina hastenesinde koydurdum 1 hafta denediler ama pilden sonuç alamadım ve çıkartırdım .Doktorum saygılar sunarım iyi günler

21 Ocak 2016 08:17
Prof. Dr. Hayri Tevfik Özbek
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Doğru olan sizi görüp, değerlendirmemdir. Sağlıklı ve ağrısız günler dilerim.

22 Ocak 2016 14:09