EA
Soru Sahibi
10 Mayıs 2018 09:44

Braket düşmesi

Hocam, köpek dişimdeki braket sürekli çıkıyor. Teli değiştirdikten 2 gün sonra cıkmış oluyor. Sert gıdalar yemiyorum ve fırçalarken dikkat ediyorum. Bunun doktor veya diş kaynaklı olması mümkün müdür?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Murat Zogun
Diş Hekimi

diş üzerine takılan braketler zaman zaman düşme yapabilir. üzerine verilen kuvvet arttıkça bu daha sık olabilir. bunun için endişelenmemek gerekir. ancak düşer düşmez hemen yarine takılması tedavinin sağlıklı tamamlanması adına olduça önemlidir.

10 Mayıs 2018 10:55