PS
Soru Sahibi
16 Şubat 2018 08:17

Boyun omurulik ağrısı

İyi günler, 2 ay önce arkadaşla bir halısaha da omuz omuz çarpışmıştıjik, ama benim tüm vücudum kütürdedi öyle bi çarpışma, çarpışmadan sonra boynum ağrımaya daha doğrusu inceden sızlamaya başladı, 2 aydır her gün boynumu çıtlatasım geliyor ara ara boynumu sağa döndürünce çok ince bi sızlama geliyor. En son bugün bi halısaha daha yaptık, kollarım öyle bir uyuştu ki nerdeyse dondu sandım boynumda ki ağrı belime vurdu. Olabildiğince detaylı anlatmaya çalıştım. Görüşünüzü bekliyorum, iyi günler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Fzt. Kemal Özer
Fizyoterapi

Sevgili Samet; Öncelikle geçmiş olsun. amatör spor karşılaşmalarında müsabaka öncesi yeteri kadar ısınma egzersizleri yapılmadığından bu tarz durumlara çok sık rastlıyoruz. problemini detaylı bir fiziksel muayene olmadan anlamam mümkün olmamakla beraber sana en yakın hekime başvurmanı öneririm.Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra teşhisin konulabilir. Teşhis doğrultusunda tedavi programını belirlememiz senin için en doğru karar olur. Sağlıklı günler dilerim.

22 Şubat 2018 15:17