BA
Soru Sahibi
1 Aralık 2020 20:35

Boyun fıtığı

Hocam merhaba, annemde boyun ve bel fıtığı var belindeki fıtıklar küçük ama boynundaki fıtık büyümüş kireçlenmiş ezilmiş çok agrı yapıyor kolu sürekli uyuşuyor agrıyor fıtığın ilerlemiş haline ozon tedavisi olur mu? Ve fiyat bilgisi öğrenebilir miyim . Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nurettin Lüleci
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

MR larını görmemiz lazım, sanırım ağrılarını gideririz, sadece ozon değil bir çok ameliyatsız çözüm var elimizde. En sağlıklısı annenizi getirmeniz filmleri ile beraber değerlendirirsek daha sağlıklı karar veririz . geçmiş olsun

2 Aralık 2020 09:53