AA
Soru Sahibi
21 Şubat 2019 12:37

Boyun fıtığı

Merhaba Ameliyat gerektirmeyen c5-6ve c6-7 de boyun fıtığım var soğuk havalarda çok Ağrı Yapıyor boynuma sırtıma Ağrı iniyor Bana çözüm yolu ne önerirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba geçmiş olsun, disk hernisi dediğimiz omurga rahatsızlıkları çeşitli seviyelerde ve dercelerde patolojik sürecin ağırlığına göre çeşitli klinik bulgular vermektedir. Temel sorun omurgaları veya eklemlerin stabilitesini sağlayan bağların anatomik ve fizyolojik seviyedeki normalitesidir. Bu bağların ve ligamanların stabilitesinin sağlanması bu tür patolojik, fizyolojik süreç dışına çımış durumların sağlatımında önemlidir. Bizi uygulamalarımızda bu tedavi yaklaşımı ile hastalarımıza şifa sunmaktayız. Bu tür rahatsızlıların modern ve alternatif tıp girişimleri ile tedavi edilmesi mümkündür. İyi günler ve şifalar dilerim.

28 Şubat 2019 21:35