KM
Soru Sahibi
7 Şubat 2019 21:34

Boyun fıtığı

Hocam merhaba bende boyun fıtığı başlangıcı var kime gittiysem ameliyat ve boynuma disk takılması gerektiğini söylediler dediler pisolojik olarak yıkılmış durumdayım kollarımda ağrılar dirseklerde omuzda kütleme sesleri geliyor.. İlk sol kolumda vardı bu ağrı ve sesler şimdi sağ kolumdada başladı bazen sırtım bazen omuzlarım ensem ve bazen başım çok şidetli ağrıyor.. Fizik tedavi gördüm 21 gün..çok fazla bir faydasını görmedim umudum sizsiniz bu sorunumu ameliyatsız tedavi edebilirmiyiz bilmiyorum sizden cevap bekliyorum iletişim numarası verirseniz görüşmek isterim.. Şimdiden çok teşekkür ederim saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba geçmiş olsun Metin bey, daha önceki bu tür yakınmalarda belirttiğim gibi, teşhis ve tedavide yardımcı olarak hastalarıma şifa sunmaya çalışmaktayım. İletişim bilgilerimizden asistanımdan randevu alabilirsiniz. Sizlere teşhis ve tedavi konusunda yardımcı olacağım. İyi ve sağlıklı günler dilerim, hoşçakalınız.

28 Şubat 2019 21:42