AT
Soru Sahibi
23 Kasım 2018 18:07

Boyun fıtığı

Merhaba. Suan rusyada yaaiyorum. Yaklasik 1.5 aydır sol el ve ayakta gucsuzluk,ilk zamanlarda az uyusma ,son zamanlarda kulagimda cinlama ve sol kolumda agri ve gogus,sırt bolgrmdede zaman zaman agrilar olusuyor.buradaki doktorlar sinir sikismasi oldugunu soyledi,beyin mr birsey cikmadi bogaziminda ultrason yapildi birsey cikmadi. Arastirmalarima gore belirtiler boyun fistigini gosteriyor lutfen fikrinizi soylermisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Zaur Mehdiyev
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Merhaba.. boyun fıtığı ön tanılar arasında, ama muayene etmek lazım, objektif muayene bulgusu olup olmadığına göre boyun mrg çekilebilir. saygılar

24 Kasım 2018 08:39