ŞG
Soru Sahibi
28 Aralık 2017 11:40

Boyun fıtığı

Merhaba doktor bey. Annemin boyun fıtığı nedeniyle şiddetli ağrıları oldu. Yatamadı, kalkamadı. O günlerde boynunun çapraz altında kemiğin orda bi şişlik oluştu ve bu sefer de dayanılmaz ağrılar o bölgede oluştu. MR çekildi ultrasonla bakıldı. Ağrı kesiciler verildi. Şu an geçti ama çok zor günler geçirdi. Alakalı mı bilmiyoruz ama yine aynı sürede tansiyon yüksekliği ve vertigo da ortaya çıktı. Samsunluyuz ama istanbulda yaşıyoruz ve ocak ayında gelmeyi düşünüyoruz. Şu an durağan dönemde belirgin bi ağrısı yok boynunda yinede muayene olmalı mı? Teşekkürler. İyi günler

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ahmet İnanır
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon , Algoloji (Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon)

Sevgili Gamze hnm, nedeni ortaya koymak açısından iyi olur.

29 Aralık 2017 22:16