ŞA
Soru Sahibi
30 Temmuz 2021 11:44

Boyun Fıtığı kök hücre

Merhaba Sayın hocam. Boyun fıtıklarım var her iki taraftada sağ taraftaki akut durumda uyuşmada yapıyor sol tarafta iki adet var onlarda sorun çıkarıyor azda olsa. Sizi Videolarda gördüm kök hücre tedavisini araştırırken malumunuz Dünya şampiyonu güreşçimiz Rıza Kayaalp da fıtık rahatsızlığı vardı kök hücre tedavisi ile iyileştiğini söylemişti bende araştırdım sizi buldum. Sayın hocam ozur dileyerek fiyat konusunda bilgi alabilirmiyim? Ve geçmiş mr sonuçlarını kabul etmiyormuşşunuz bunun için yenidenmi yapacağım herşeyi? Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ahmet Özyazgan
Ortopedi ve Travmatoloji , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

Merhaba ben Dr Ahmet ozyazgan kokhucre tedavisi ile amelyatsiz iyilesebilir hastanede yatmadan narkoz almadan duzelebilirsiniz *** *** **

31 Temmuz 2021 06:42