DG
Soru Sahibi
1 Temmuz 2015 17:01

boyazda şişlik

Hocam mrb lütfen yardım edin. Benim bir yaşında yiğenim var.Boyazında hafif şişlik oluştu ve hastane sonucunu yazıyorum.Ne yapmalıyız Sağ üst servikal zincirde 9×18 mm boyutlarında kalın korteksli fuziform hilusu reaktif görünüşlü lap izlendi.sol üst sevikal zincirde boyutu 14×35 mm kalın korteksli hilusu nispeten secilebilen fuziform lap vardır.Hocam tahlil sonucu bu çaresizim lütfen yardım edin .Şimdiden cok tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güçlü Kaan Beriat
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB , Odyoloji

Sonuç korkulacak bir sonuç değil. Bu lenf nodlarinin büyümesinin sebebini araştırmamiz gerekir.

1 Temmuz 2015 17:07