KA
Soru Sahibi
3 Ocak 2016 14:28

Boşalma sorunu

Hocam.1 yıldır ilişki sırasında zorlanarak boşalabiliyorum.yaşım 40.önceden meni çok uzun mesafeye atabilirken, şimdi meni dışarı çıkmakta zorlanıyor. Buna aynı gün icerisinde birden fazla elle tatmin yol açmış olabilirmi.çünki böyle şüphelendiğim bir masturbasyon sırasında birden başladı.cardura xl kullansam faydası olur mu.meniyi ileri fırlatan kaslar zedelenmis olabilir mi acaba.ne onerirsiniz .prostat muayenesinde buyume tespit edilemedi.tsk ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Özgök
Üroloji , Üroonkoloji

Sevgili Mustafa Emret, Yurt dışında olduğum için maillerimi bu gün kontrol edebildim. Geç cevapladığım için kusura bakma Varikosel için elle muayene yeterli değildir. Scrotal Doppler US denen Testis kan akımını ölçen tetkiki yaptırmalısın.. Bu arada Hormonlara da bakmak gerekir. Anlattığınız olay Kronik Prostatite bağlı olabilir. İdrar çıkış yollarındaki darlıkdan olabilir. Bir üroloji uzmanı ile görüşmelisiniz. Yinede sorununuz çözülmezse ben sizi bekliyorum Yalnız gelmeden önce mutlaka sekreterimden randevu alın. Çünkü ben çok yoğun oluyorum Sekreter Tel: *** *** **, Bu arada www.yasarozgok.com dan da bilgi alabilirsiniz. Geçmiş olsun Prof Dr. Yaşar Özgök President of Joınt Turkish Board of Urology TÜYK Başkanı TRT Avaz Doktor Özgökle Sağlık.Program sunucusu

6 Ocak 2016 18:07