CF
Soru Sahibi
13 Haziran 2017 12:34

Borek tasi

Sayın hocam Böbrekler normaldir.konturlari düzgün.parankim kalınlığı normal.sol böbrek üst pol 11x7mm tas uyumlu dansite var.solda perirenal yağ doku kirli sola ksliksler hafif geniş.solda alt pubik kolda korteksle devamlılık gösteren 11x8 mm oluşum(osteokondrom)?hocam beni bilgilendirebilirmisiniz..teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

osteokondrom iyi huylu kemik tümörüdür hayatı tehtit etmez ama bu raporda detay yok yorum yapamam

21 Temmuz 2017 10:39