SS
Soru Sahibi
30 Eylül 2020 21:09

Bogur agrisi

Selamlar hocam 18 yaşındayım , benim iki böğrüm de veya bazen tek taraflı olmak üzere hafif ağrı oluyor . Bazen 2-3 ay hiç olmuyor iken bazen de ,1 ay boyunca devam ediyor . Üç kere farklı zamanlarda usg çektirdiğim ve çok kez idrar tahlili yaptırdığım halde birşey çıkmadı . Bu ağrının sebebi başka ne olabilir ? Vezikoüreteral reflü başka belirti olnadan sadece ağrı ile kendini belli edebilir mi ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mustafa Bak
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nefrolojisi

Yakınmanın reflü ile bağıntısı yok. Bel kaslarına veya bel fıtığına bağlı ağrı olabilir. İdrar baktır. idrar temiz ise Ortopediye baş vurman uygun olur. Geçmiş olsun.

1 Ekim 2020 12:07