TT
Soru Sahibi
13 Ağustos 2015 21:47

bogazda takılma

hocam merhaba sorum babam için yas 65 bazı yemek yerken sofrada tıkanma oluyor bogazında takılma öksürük geliyor tıkanıyor gibi oluyor yemek yerken konuştuğu içinmi oluyor yoksa farklı birşeydenmi 1 ay önce kbb gitti geceleri horlaması oldugundan uyku testine yolladı gitmedi bogazında tıkanmanın sebebi horlamasından dolayı olurmu hocam bazı çünkü çok halsizim diyor sizin görüş ve tavsiyeleriniz nedir hocam çok teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güçlü Kaan Beriat
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB , Odyoloji

Babanız muhtemel uyku apnesi hastası ve damak bölgesi deforme sebep muhtemelen budur. Babanızla önce konuşun psikolojik desteğe ihtiyacı olabilir.

15 Ağustos 2015 11:13