DS
Soru Sahibi
17 Haziran 2019 17:17

Bogaz agrısı akıntı

Hocam merhaba ızmırden ben gelmiştim yanınıza bugun muayene etmiştiniz burun tıkanıklığı ve bogaz agrısı geniz akıntısı ve bademcik tası vardı ızmıre donme ıhtımalım var hocam burunda sukur bısıy cıkmadı ama bogazdaki yutkunma zorluguna ılıskın geniz akıntısına herhangi bişiy kullanmam yapmam gerekırmı bılgılendırırsenız sevınırım hocam

3 cevap
Cevaplar (3)
Prof. Dr. Erol Keleş
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Hiçbirşey kullanman gerekmiyor.

17 Haziran 2019 19:34
DS
Soru Sahibi

Tmm hocam cok tesekkur ederim ilgi ve alakanız ıcın cok yardımcı oldunuz denız suyu aldım hocam dedıgınız gibi ve ayrıyeten dıer doktor alerjık rinit var demişti ozaman spreyle alerji hapını kullanmama gerek yok hocam alerjı testi yaptırmıyorum ozaman daha izmire donersem yine eger bi degısıklık olmazsa sprey bitiminde yanınıza kontrole tekrar gelmek ısterım

19 Haziran 2019 11:15
Prof. Dr. Erol Keleş
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Tabiki gelebilirsin

21 Haziran 2019 15:32
DS
Soru Sahibi

Tmm hocam tesekkur ediyorum iyi çalışmalar diliyorum

21 Haziran 2019 15:33
Prof. Dr. Erol Keleş
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Iyi gunler

22 Haziran 2019 16:03