IF
Soru Sahibi
25 Ocak 2014 15:56

bitmeyen regli :(((

hocam öncelikle durumumu izah edeyim reglim her zaman çok normaldi ama bu ay hem çok fazla hem de uzunca bir süre sürdü. doktora gittiğimde test yapıldı rahim büyümesi var dedi hiç çocuğun var mı diye sordu? sonra rahme baktı herhangi bir kist veya myoma rastlanamadı. tahlil istedi ca 19-9 sonucum 3,45 çıktı. temiz çıktı tahlilin dendi . orgametril ve biokadin verdi kullandım 15 gün tamamını dediği şekilde kullandım . iki gün sonra falan tekrar regli olacaksın geleceksin dedi , denilenin üzerine de regli oldum 2,5 günde ve doktora gittim cea, hemogram , sedim testi yaptılar onda da temiz çıktı sonuçlarım. yine bana 15 gün kullanmam için orgametril verdi kullan dedi regli olacaksın yine geleceksin dedi. bu böyle sürüp gidecekmi ki. kansızlık da var haliyle bende hemogram 5,36 derecesine inmiş. beni neyin beklediğini bilemiyorum ikinci kez orgametrile başlayalı da 3 gün oluyor kahverengi bir akıntı geliyor normalmi , cevabınızı bekliyorum..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ahmet Akkoca
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Fatma hanım tedavinin standart bir süresi yok.Kişiye ve tedaviden alınan cevaba göre değişir.

26 Ocak 2014 12:34