KB
Soru Sahibi
26 Nisan 2015 23:47

bitmeyen çürükler

hocam iyi günler 19 yaşında bir gencim. dişlerim sürekli çürüyor daha 2 ay önce 1 dolgu 1 kanal yaptırdım. ağzımda şu an 2 dolgu 2 kanallı diş var. 2 ay önce yaptırdığım dolguların yanları çürümüş onun üstüne arkasındaki 2 dişte çürümüş bu durumdan artık bıktım sürekli çürük çıkıyor yıllardır asitli ürün tatlı farazi kola falan yeyip içmiyorum günlük 2 ya da 3 kez dişleri mi fırçalıyorum üstüne şu reklamlarda olan ağız sağlığı için olan sularla dezenfekte ediyorum gene çürük çıkıyor sizce vücudumla ilgili bi sıkıntıdan dolayı olabilir mi bağırsaklarımda emilim bozukluğu var onla ilgili olabilir mi veya nedeni nedir? bir de hangi tür çürükler çekilir? bilgileriniz dahilinde aydınlatmanızı rica ediyorum hocam.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Dt. Ömer Kutay
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba Kliniğimize gelebilirseniz size yardımcı olabiliriz.Ağzınızı görmeden cevap vermek doğru olmaz.Geçmiş olsun dileklerimizle

27 Nisan 2015 16:24