IM
Soru Sahibi
12 Temmuz 2021 17:38

Bitkisel yag

yagi saygılar bana iritabli kolon için nane yagi onerildi bir bardak suya2 damla damlatıp içsem sakincasi varmi ucucu yaglarin zarari 'ne teşekkür ederim ayrıca 62 yaşındayım hayatımı etkilemeyen basit unutkanlik için nootropil2*1 tabi lan fort verildi ayrıca kayyım için buspon ve cipralex10mg verildi bunların zararı varmi unutkanlığı artirirmi Gizle

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Melih Vural
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Merhaba, bu sorularınıza buradan yanıt vererek sizi yönlendirmek doğru olmaz. Belirttiğiniz katkı, destek ve ilaçları bu şekliyle uygulamadığımı söyleyebilirim. Hekiminize danışmanız uygun olacaktır.

12 Temmuz 2021 21:14