İN
Soru Sahibi
9 Nisan 2010 00:23

bir sorum olcaktı. uzun süredir sabahları midem yanıyor gün icinde yanma ag

bir sorum olcaktı. uzun süredir sabahları midem yanıyor gün icinde yanma agrıya dönüyor gibi oluyor. doktora gittim ve ilaclı film cekilecegini söyledi. flmin sonucunda mide hipotoniktir. post bulber duodenumda mukozal patern kaba izlenmektedir(gastrit) yazıyor. bunun anlamı nedir? ilac yazdı kullandım ama gene devam ediyor ediyor şikayetlerim. zaman ayırdıgınız ıcın sımdıden tesekkur ederım. saglıklı gunler dılerım.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

www.drahmetdobrucali.com adresine girerek hastalıklar bölümünde bulunan reflü, gastrit, ülser ve fonksiyonel dispepsi konularını okuyun yardımı olacaktır. Bir kez muayene olmanızda fayda var. Şikayetleriniz sizi belirgin ölçüde rahatsız ediyor ve yaşam kalitenizi olumsuz yönde etkiliyorsa doğru teşhis ve tedavi için *** *** ** den randevu alabilirsiniz. Geçmiş olsun

11 Nisan 2010 21:05