ns
Soru Sahibi
26 Eylül 2016 12:01

biotin eksikliği 36 günlük bebek

Mehmet bey; bebeğim 36 günlük 3 kere topuk kanı alındı 2.ve 3. testlerinde biotin eksilkliği çıktı bunun için detay testleri ve tedavi başlatılması gerekiyor fakat antalya da bunun yapılmadığını ilettiler siz yardımcı olabilir misiniz? hangi il hangi hastanede yaptırabilirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mehmet Keskin
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Gaziantep, Çukurova, Hacettepe, Ankara, Gazi, Ege, Çapa Üniversiteleri yapışabilecek üniversitelerden..

27 Eylül 2016 22:11