ös
Soru Sahibi
9 Temmuz 2017 22:05

Bilgi edinme

iki yaşinda bir kızım var. biyotidinaz eksikligi. tanisini koydular. bu hastalik hakkinda bizi bilgilendirir misiniz? Ayrica hastamizin tedavisi mumkun mu yoksa omur boyu ilaç mı kullanacal tesekkurler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Fatih Gürbüz
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

çocuk metabolizma bölümünden yardım alabilirsiniz. geçmiş olsun

10 Temmuz 2017 11:10