AY
Soru Sahibi
21 Nisan 2020 15:09

Bilgi alma

Hocam eski senelerde kanal tedavisi olan disime dolgu yapmistik.agri yaparsa diye dahili numara vermistiniz aramam icin malasef numarayi kaybettim.suan çenem ve sağ kulagima sancı yapmakta.ne yapmaliyim virusten dolayi tedavi varmi

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun.virüsten dolayı acil klinikleri sadece çalışıyor.ben hastane dışında görevliyim.o kadar ağrı varsa öncelik ilaç uygulanır gibi.isterseniz herhangi bir dis hastanesine başvurun.iyi gunler

21 Nisan 2020 15:27