F
Soru Sahibi
31 Ocak 2008 18:16

"bilateral frontal lob beyaz cevherde milimetrik çaplı birkaç adet T2ağırlı

'bilateral frontal lob beyaz cevherde milimetrik çaplı birkaç adet T2ağırlıklı ve FLAIR sekanslarda hiperintens iskemik /gliotik odaklar mevcuttur' ne demek bunun hakkında bilgilendirebilir misiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Safiye Bilgin
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Merhaba. Bunlar klinik durumunuzla birlikte değerlendirilmelidir. Tansiyon, damar sertliği, migren, şeker veya damarı tutan başka hastalıklarda da görülebilir. Sizin durumunuza göre tetkikleri isteyen doktorunuz tarafından değerlendirilmeli. İyi günler.

1 Şubat 2008 02:15