ES
Soru Sahibi
20 Ocak 2012 18:13

beyinde hasar olmuşmudur

iyi günler benim oğlum 2 aylıkken gece kanepede uyurken yere düştü uykuda olduğumuz için düşüş anını görmedim ama başı kanepenin yaslandığımız yerdeydi yani yan dönerek değil muhtemelen kayarak düştü gece bağırarak ağlamasına uyandık hemen acile götürdük kafa filmi çekildi dr röntgende bir sorun görünmüyor çocuğun şuanki genel durumuda iyi duruyor 24 saat içerisinde kusma yada aşırı uyuma olursa getirin dedi 24 saat boyuncada olağan dışı bişey olmadı ama 10 gün sonra bir gün boyunca sürekli uykuluydu uyanıp mama yiyip tekrar uyudu ve gene doktora götürdük bir sorun yok düştüğünde bişey olsaydı şimdiye kadar çoktan komaya girerdi dedi oğlum şuan 16 aylık genel görünümü iyi 32 haftalık prematüre olmasına rağmen motor gelişimi yaşıtlarıyla hemen hemen aynı benim size sormak istediğim oğlum çok küçükken düştüğü için beyninde bir problem olmuşmudur yada ileride bir sorun çıkarmı şuan mr çektirsek herhangi bir sorun varsa ortaya çıkarmı çok üzülüyorum cevaplarsanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Çetin Okuyaz
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Sevilay hanım elbette travma sonrası çok çok düşük olsada Epilepsi ihtimali var. Bugün için yapacak bir şey yok. Cetin Okuyaz www.cetinokuyaz.com

20 Ocak 2012 23:09