5 Temmuz 2017 22:59

Beyin tomografisi

Hocam 5 yaşındaki oğlum düştü ve devlet hastanesinde tomografi çektiler çok yüksek dozda radyasyon aldığını söylediler tomografi kanser yapıyor diyorlar beyinde dokular huçareler öldü ve beyin hücreleri yenilenmez diyorlar ağlamaktan bittim artık bunlar ne derece doğru lütfen yardım edin

1 cevap
Cevaplar (1)

Bunu size söyleyenler çok cahil insanlarmış. 5 Yaşındaki bir çocuğa bir veya birkaç defa tomografi çekildiği için hiç bir şey olmaz. Gönlünüz ferah olsun.

12 Temmuz 2017 13:15