EO
Soru Sahibi
29 Mayıs 2021 01:24

Beyin mr raporu

Merhaba hocam nöroloji doktoru dediğimi önemli yoksa radyoloji mi radyoloji takip önermiş ama nöroloji gerek yok dedi kafam çok karışık magnezyum eksikliği var hocam teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Onur Yiğitaslan
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Merhaba her zaman Kliniği bilen Hekimin görüşü daha önemlidir. Fakat her zaman ikinizi görüş almayı öneririm. İkinci bir nöroloji uzmanı görüşü alabilirsiniz. Geçmiş olsun

31 Mayıs 2021 13:23