6 Mayıs 2021 11:44

Beyi mr sonucu

Merhaba,beyin mr raporunda ' bilateral peri-supraventriküler beyaz cevherde non-spefik özellikte iskemik gliozis ile uyumlu olabilecek T2 Flaır sinyal artışı alanları izlendi.'olarak açıklama yapılmıştır. Bu sonuç önemli mıdır?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Leyla Babashova
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Merhabalar. Yaşınıza dayanarak mevcut MR bulgularının anlamlılığı açısından hem Nöroloji muayeneniz hem gerekli ek tahlillerinizin yapılması için hastaneye basvurabiirsiniz. Sağlıklı günler...

29 Eylül 2021 11:46