CR
Soru Sahibi
20 Mayıs 2021 01:44

Beyaz cevher gerılıgı

Merhaba hocam kızım bugun tam 9 aylık oldu hala basını tutamıyor guluyor ama ses çıkarmıyor agulaması zaten yok gulerken bile agzını acıyor sadece beyaz cevher gerılıgı varmıs emar sonucuna göre tabi bu emarı 6 aylıkken cektık hıcbır sekılde gulme adını soyleyınce bakması kafasını kaldırması yoktu sımdı Cok sukur kafayı kaldırıyor ama tam tutamıyor poposunu toplayıp ayaklarını ileri geri yapıyor emeklemek ıcın Bı turlu kafasını ve kollarını tutturamıyor Cok korkuyoruz lutfen yardım edın

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Osman GÖNÜLAL
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Merhabalar, bebeklerin baş tutmaları 6. aya kadar yeterli seviyeye gelemdiği durumlarda ayrıntılı nörolojik muayene ve gerekirse mr, eeg, emg gibi görüntülemeler yapılması gerekir. Bu nedenle en kısa zamanda doktorunuzla görüşmenizi öneririm.

19 Haziran 2021 10:53