uc
Soru Sahibi
24 Haziran 2016 08:36

beslenme durumu

hocam merhabalar yaklasık 2,5 aylık kızımız var sanki idrar yapma sıklıgında 2-3 gündür bi azalma söz konusu mesela dün toplamda geceye kadar 2-3 defa dün geceden itibarende bu sabah bir kere yaptı acaba sıcaklardan dolayı ter ile mi atıyorlar ayrıca kakasınıda dün aksam bir kere ishal gibi yaptı ama bir daha kaka yapmadı ateş kusma yok anne sütü ile besleniyor üç saatte bir onbeş dk bir meme de onbeş dk diğer memede acaba sütü yetmiyormu çok teşekür ederim iyi çalışmalar dilerim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Yusuf Büyükpınarbaşılı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Çok geçmiş olsun.Evet yaz mevsimi sıcak terleme de idrar miktarını azaltır eğer kilo alımı iyiyse endişelenmeyiniz

24 Haziran 2016 10:27