KS
Soru Sahibi
11 Mart 2008 10:20

benim şikayetim boğazımda.Boğazımda,boynumun en alt kısmında sanki birşey v

benim şikayetim boğazımda.Boğazımda,boynumun en alt kısmında sanki birşey varmış hissi yaşıyorum.Yutkunurken daha hissedilir oluyor.Dönem dönem daha hissedilir oluyor.Ve bazende balgam varmış gibi oluyor.Ancak dışarı atamıyorum.Bu sırada omuzlarımda kulunçlar oluyor.Çarpıntı yapıyor ve ani tansiyon düşüklükleri,baş dönmeleri,göz kararmaları oluyor. Sebebi psikolojikmidir yoksa farklı bir sebebi olabilirmi. Birde son zamanlarda çevremde menenjit ile ilgili çok şey duyar oldum.Şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Saim Ergün
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba Sabriye hanım; menenjit bakımından endişe etmeyin...ancak boğaz ve boyun muayenesi ve belki bir yemek borusu ilaclı filmi gerekebilir. yurt dışında (20 yıl İsveç) özellikle ilgilendiğim bir konu idi.. tel *** *** ** h. kalın

11 Mart 2008 12:17