AU
Soru Sahibi
1 Ağustos 2015 16:48

Beloc 50 mg

Merhaba; anksiyete hastasiyim, ekg, eko, efor testi ve 24 saatlik holter ekg yapildi, nabiz ortalamamin 95 olmasi disinda bir soruna rastlanmadi, doktorum beloc 50 mg verdi cunku efor sirasinda hizli yukseliyor. Hareketsiz yasami birakmami ve bu ilaci bir sure kullanmami onerdi. Beloc nabzimi dusurdu normal seviyelere fakat uyku esnasinda iyice dusurur ve tehlike yaratir mi diye kafama takildi. Ekg holter sonuclarinda ilac kullanmadigim halde uyku esnesinda 65 e dusmus cunku nabzim, beloc bunu iyice dusurur mu? Zaman ayirdiginiz icin simdiden cok tesekkurler.

1 cevap
Cevaplar (1)

MERHABA BELOC KULLANABİLİRSİNİZ. UYKUDA NABZINIZIN 40 LARA KADAR DÜŞMESİ NORMALDİR. SELAM VE SEVGİLERİMLE.

5 Ağustos 2015 10:56