AS
Soru Sahibi
31 Ocak 2018 19:07

Belfıtığı ve ayak ağrısı

Lomber vertebral kemik yapilarda dejeneratif degisiklikler ve skolyotik gorunum;L2-3 diskinde diffuz anuler tasma L3-4 diskinde diffuz anuler tasma zemininde sol agirlikli bilateral noral foraminal protruzyon; L4-5 diskinde diffuz anuler tasma kaudale dogru noral foraminal tasma; L5-S1 diskinde diffuz anuler tasma zemininde sag posterolateralnoral foraminal ekstrude disk herniasyonu. Ameliyatsız tedavisi var mı. Şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ahmet İnanır
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon , Algoloji (Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon)

Muayene bulguları önem arzeder. Uygun vakalar ameliyatsız iyilesebiliyor. Geçmiş olsun.

31 Ocak 2018 19:16