EZ
Soru Sahibi
7 Mart 2019 14:49

Belden gelen ağrı ve yanma

Hocam sizden Nisanın 8 randevu aldık. Fakat hastanemizin bel bölgesinden gelen bir yanma ve ağrı var. Ortopedi profesörüne gittik. kalça kemiğinde kireçleme var dedi. Kemiklerin zayıf dedi. Bilgisayarlı tomografide gördü kireçlemeği. önceden kemik erimesi için bonvıva kullanıyorduk. Bir problemimiz yoktu. Bonvıva içmeyince ağrılarım oluyor diye hocaya gittiğimde bacrasr 600 verdi. Ondan sonra mide sorunum oldu. Bonviva içemez oldum.Şuan belgemde başlayan yanma ve bacaklarıma kadar inen ağrım var. bu konuda ne yapabilirim. kan tahlillerinde hiçbir şey çıkmadı. EMAR da bel fıtığı çıktı. Randevuyu nisanın 8 almamızın nedeni yeni kan tahlili yaptırdı. 5 tüp kan alınırak yapıldı. biraz kendisini toparlasın diye nisan 8 randevu aldık. bizim ramatolojiye gitmemiz gerektiğini söyledi hoca. Size gelene kadar tavsiyeniz ne olur.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Herhangi bir ağrı kesiciyi almaya devam edin, geldiğinizde ne yapacağımıza bakarız

8 Mart 2019 06:27