GM
Soru Sahibi
30 Mart 2020 22:01

Bel fıtığı

Merhaba iyi günler hocam. Anneannemin belinde kayma , sinir uçlarina baski yapan ileri derecede bir fitik, ve beyin zarina zarar veren baskilar mevcut. Bu nedenle sol ayaginda siddetli derecede agri mevcut. Ameliyat olmasi gerekiyor ancak gundemdekj viruslerden dolayi ameliyatlar iptal. Şimdilik agrilarini bir denli azaltabilmek icin neler yapabiliriz ? Randevu almaya calistik size ancak virüsten dolayi gelemiyoruz. Umarim sorularimiza yanit verirsiniz.

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Yaşar Arslan
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Gecmis olsun Ameliyati kesinlikle onermiyorum aksam *** *** **yirmiiki den arayin bilgi vereyim

31 Mart 2020 11:40
GM
Soru Sahibi

Çok teşekkür ederiz. Numaranın sonu 22 değil mi doğru anlıyoruz ? *** *** ** doğru mu ? Allah razı olsun hocam

31 Mart 2020 12:52
Uzm. Dr. Yaşar Arslan
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Dogrudur22 yazinca mesaj gitmiyor o nedenle son iki rakami yazi ile yazdim

31 Mart 2020 13:31