GS
Soru Sahibi
21 Kasım 2019 21:43

Bel fıtığı

Selamun aleyküm Eda hocam,Bende iki tane fıtık var ve aynı zamanda fibromiyalji teşhisi konuldu ne kadar doğru bir teşhis bilmiyorum ama tedaviye başlandı duxet 60 mg kullanıyorum.Bel fıtığı bu aralar çok sorun oluşturmaya başladı ağrısı hiç durmuyor hayatımı çok etkiliyor.Nasıl bir tedavi uyguluyorsunuz.Hem bel fıtığı hem de fibromiyalji için soruyorum.Şimdiden teşekkür ederim:)

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Eda Çelikkalkan Semiz
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Öncelikle geçmiş olsun. Bel fıtığı ve fibromiyalji hastalarım hacamat tedavisi ve ozon tedavisinden oldukça güzel sonuçlar alıyorlar. Tabi hiçbir zaman hiçbir hastamı diyetine ve hayat tarzına ufak da olsa dokunuşlar yapmadan bırakmıyorum :) Nerede ve ne şekilde olursa olsun şifayı acilen bulmanız dileğimle ...

21 Kasım 2019 22:24