DH
Soru Sahibi
2 Kasım 2017 19:10

Bebek ve uyuz tedavisi

Hocam ben uyuz oldum kwellada losyon kullandim 3 gece 5 ayi doldurdu emzirdigim bebegim var gece onu uyutunca surdum goguslerime surmedim yinede yikayip emzirdim ben rahatladim ama bebegim kulak arkasini kasiyor alnini cizmis kasirken 3.75 ml kullanilir yaziyor bebege nasil uygularim yazarmisin alnina kafasina tum vücuduna mi sürmeliyim?

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba, 1 yaş altı bebeklere genelde yapma ilaçlar veririz, doktorunuza tekrar başvurunuz. iyi günler

4 Kasım 2017 10:07