TM
Soru Sahibi
17 Mayıs 2016 22:02

Bebegimde makatta catlak

Hocam iyi gunler.bebegim 3 aylik. 2 aydir makatta catlak var.goturmedigimiz doktor kalmadi.sadece bunun catlak oldugunu bana soylemeleri bile bir bucuk ayimi aldi.cocuk cerrahina cocuk doktoruna cocuk gastroya goturdum.hepsi catlak dedi.tek sikintimiz catlagin gecmemesi ve her kakada parlak pihti seklinde kan gelmesi.kaka yaparken bagiriyor.kullandigim kremler travacort anestol bepanten bu ucluyu uc hafta kullandim medacassolu iki hafta kullandim.iki haftadirda desitin krem onerdid doktorumuz onu kullaniyorum.ama yine kan yine kan.bebegim.kakasini yarim yarim yapiyor.lutfen hocam allah rizasi icin bana yardimci olun.sizden sadece krem adi istiyorum.bebegime ultrason rontgen her turlu tahlili yapildi bu arada.yardim.ederseniz size omur boyu duaci olurum.iyi gunler dilerim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Aydın Yağmurlu
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Merve Hanım, Prof. Dr. Nizamettin Kılıç'a gidin. Bu konunun uzmanıdır. Benim selamımı da söyleyebilirsiniz. Çaresini mutlaka bulacaktır.

4 Ağustos 2016 11:36
Prof. Dr. Aydın Yağmurlu
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Merve Hanım, Prof. Dr. Nizamettin Kılıç'a gidin. Bu konunun uzmanıdır. Benim selamımı da söyleyebilirsiniz. Çaresini mutlaka bulacaktır.

4 Ağustos 2016 11:37